Geascendeerde Meester de Elohim van Vrede, 4 mei 2006
Sommigen van jullie weten dat Jezus de Prins van Vrede werd genoemd en dat kwam omdat hij op de Zesde Straal van Vrede en Dienstbaarheid diende. Hij studeerde bij de Elohim van Vrede die IK BEN. Ik heb hem veel geleerd toen hij op innerlijke niveau het retraiteverblijf van de Elohim van Vrede bezocht dat zich in het etherische rijk boven de Hawaï eilanden bevindt.
Waarom heeft Jezus bij de Elohim van Vrede gestudeerd? Omdat hij het Vissentijdperk kwam inluiden dat het zesde tijdperk is in een serie van zeven die bedoeld zijn om de mensheid en de aarde op een hoger niveau te brengen waardoor de Gouden Eeuw en het koninkrijk van God fysiek op deze planeet gemanifesteerd kunnen worden. Jezus kwam de Eeuw van Vrede inluiden – wat inhoudt dat het plan was dat de mensheid in de afgelopen cyclus van tweeduizend jaar alle oorlogen zou overwinnen.
Ja, ik begrijp dat je, wanneer je tegenwoordig naar de wereld kijkt, wel ziet dat er veel oorlogen en geruchten over oorlog op deze planeet zijn. Je zou zelfs kunnen zeggen dat de spanning aan het opbouwen is en dat er hier, daar en overal wel een kans op oorlog bestaat, maar als jullie verder zouden kunnen kijken, als je op het niveau zou kunnen kijken waarop ik kijk, dan zouden jullie beseffen dat dit eenvoudig de doodsstuipen van de oorlogsmachten zijn die al duizenden jaren op deze planeet regeren. Maar hun mogelijkheden lopen heel snel ten einde.
En dus wordt het – binnenkort – tijd voor hen om hun oorlogszuchtige manier van doen op te geven en aan het Pad naar Vrede te beginnen of van deze planeet weggehaald te worden, zodat de aarde kan blijven groeien zonder dat ze onder het gewicht van die levensstromen naar beneden wordt getrokken. Ze hebben zich duizenden jaren met hun hele wezen aan het voeren van oorlog gewijd, ze hebben zich toegelegd op het beheersen van de kunst van het oorlog voeren, altijd bezig met de dualistische strijd om wat zij de vijand noemen, te vernietigen. In werkelijkheid voeren deze levensstromen een strijd met zichzelf, omdat ze de aandacht van het conflict in hun eigen wezen proberen af te leiden door conflicten met elkaar en anderen te bedenken. Dan hebben ze een excuus om de vijand op de wereld te verslaan in plaats van definitief de vijand in zichzelf, hun eigen ego, onder ogen te komen en die te overwinnen en een nederlaag toe te brengen.
De sleutels tot het Pad naar Vrede
Dus kwam Jezus tweeduizend jaar geleden iedereen de essentiële spirituele sleutels geven om het Pad naar Vrede te bewandelen en de innerlijke vrede te verwerven die absoluut noodzakelijk is om de vrede in de buitenwereld op aarde tot stand te brengen. Jezus heeft jullie een diepzinnige lering gegeven dat de top tien procent van de meest spiritueel ontwikkelde mensen op deze planeet het potentieel hebben om de aarde in de Gouden Eeuw te brengen.
Maar ik moet jullie zeggen dat het, om dit mogelijk te maken absoluut noodzakelijk is dat deze top tien procent zich aan het Pad naar Vrede wijdt, wat inhoudt dat zij de strijd in hun eigen innerlijk moeten – en ik zeg móéten – overwinnen. Hoe kan er ooit vrede in hun eigen wezen zijn als zij hun eigen strijd niet te boven komen? Als er niemand op aarde is die de Vlam van Vrede in zichzelf kan verankeren, hoe kan er dan ooit vrede op aarde zijn?
Ik, de Elohim van Vrede, word er door de wet van God toe verplicht om mijn parels niet voor de zwijnen te werpen. Ik heb mensen met een open hart nodig die de open deur voor de Vlam van Vrede kunnen zijn om die Vlam van Vrede naar planeet aarde te stralen, maar hoe kun je de open deur zijn, tenzij jij eerst je eigen wezen en leven aan het Pad naar Vrede, de zaak van vrede, hebt gewijd zodat jij bereid bent om de strijd in je eigen innerlijk te boven te komen en een waardig brandpunt voor de spirituele Vlam van Vrede in het materiële universum te worden?
Het is gewoon niet mogelijk om vrede te brengen, tenzij een cruciaal aantal mensen op aarde hun leven eraan wijdt om de open deur voor vrede te worden. Dit kan gewoon niet, omdat de wet van God voorschrijft dat mensen de heerschappij over de aarde hebben. Ik, de Elohim van Vrede, heb toegang tot de oneindige voorraad van Gods vrede. Mijn Vlam van Vrede zou op dit moment zo’n sterke straling van vrede kunnen uitzenden dat die alle oorlogen en conflicten op deze planeet zou verteren en ogenblikkelijk iedereen verteren die niet bereid is zijn oorlogszuchtige manier van doen op te geven.
Maar dan zou ik de Wet van Vrije Wil schenden die zegt dat degenen die geïncarneerd zijn, de heerschappij hebben. Ik heb geen zeggenschap, omdat jullie moeten beslissen dat jullie geen oorlog meer op deze planeet accepteren. Om dat besluit het gezag en de heerschappij over de aarde te laten hebben, moeten jullie eerst bereid zijn om te besluiten dat jullie geen strijd meer in jullie eigen innerlijk willen. En dan kun je een brandpunt voor de Vlam van de Vrede van God worden. Dat heeft Jezus bereikt. En hij heeft een magnifiek voorbeeld gegeven dat anderen hetzelfde kunnen bereiken.
Dit is een deel van een langere lering. Het hele dictaat kun je hier lezen.