Is (was) Oleksiy Arestovich afgestemd op de meesters?

 

Vraag: Oleksiy Arestovych, een Oekraïense politicus en blogger, was enige tijd geleden erg populair in de Oekraïense samenleving. Hij was destijds adviseur van het kantoor van de president en hield dagelijks YouTube-uitzendingen waarin hij het verloop van de oorlog belichtte en het moreel van de Oekraïners ondersteunde. Hij leek daarin een belangrijke rol te spelen. Men had het gevoel dat hij afgestemd was op de geascendeerde meesters. Maar toen verliet hij Oekraïne en veranderde zijn standpunt drastisch. Nu spreekt hij over de grote oorlogsmoeheid van de Oekraïense samenleving, de onwil van veel Oekraïners om te vechten en de noodzaak om zich te verzoenen met Rusland. Kunnen de geascendeerde meesters commentaar geven op zijn standpunt en is hij afgestemd op de meesters?

Antwoord van Geascendeerde Meester Moeder Maria – Webinar Nieuwjaar 2024:

Hij had wel enige afstemming toen hij probeerde het moreel op te krikken. Maar hij verloor het zoals mensen dat om verschillende redenen kan overkomen. Hij heeft het momenteel niet. Het is niet onrealistisch om te zeggen dat veel Oekraïners moe zijn van de oorlog en hoopten op snellere resultaten, een snellere oplossing.

Maar die uitzendingen dragen natuurlijk niet echt bij aan de situatie, want als je het hebt over verzoening met Rusland, welke verzoening kan er dan met Rusland zijn behalve totale overgave en totale onderwerping, wat de uitroeiing van Oekraïne als natie zal betekenen en dat miljoenen Oekraïners worden vermoord of naar concentratiekampen in de Sovjet-Unie worden gezonden. Het is helemaal niet realistisch om over verzoening met Rusland te praten. Je moet gewoon alles doen wat je kunt om het moreel van het Oekraïense volk op peil te houden, totdat er een significante verandering in de situatie plaatsvindt. Er zullen in 2024 enkele verschuivingen plaatsvinden. Je moet optimistisch zijn en bereid zijn tegenstand te bieden aan de Russische agressie.