Geascendeerde Meester Moeder Maria, 23 december 2005
We zoeken naar een situatie waarin de spirituele mensen op aarde een grotere eenheid en eenzijn vormen die alle uiterlijke verschillen, alle uiterlijke grenzen overschrijdt. Begrijp je dat het, wanneer je weet en accepteert en beseft dat je een zoon of dochter van God bent, niet uitmaakt of je huid blank, zwart, geel of rood is of nog een andere kleur heeft. Het maakt niet uit welke taal spreekt, of je op dit werelddeel woont of een ander.
Geen van de indelingen op de wereld die zo belangrijk zijn voor menselijke wezens die vastzitten in het bewustzijn van de antichrist, doen ertoe wanneer je beseft dat jij een zoon of dochter van God bent en dat jij, daarom, meer bent dan de uiterlijke verschillen. En daarom kunnen jullie bijeenkomen en ondanks de verschillen op de wereld. Zij kunnen jullie eenzijn niet tegenhouden wanneer jullie bereid zijn om boven het bewustzijn van de antichrist te gaan staan en eenwording met Christus te zoeken.
De essentie van de missie van Jezus was de eenwording van de mens en God. Er is nauwelijks een christelijke kerk die dit begrijpt, zelfs na tweeduizend jaar niet. En in feite ontkennen de grote christelijke kerken, of het nu katholieken of protestanten zijn, juist het concept dat de mens en God één zijn dat Jezus heeft gepreekt en gedemonstreerd. Wij, de geascendeerde meesters, wachten tot onze studenten het bewustzijn van de antichrist verwerpen en zeggen: “We laten niet toe dat jullie ons verdelen. We laten niet toe dat jullie ons van God scheiden omdat wij verder dan de uiterlijke indelingen kijken en wij komen één van hart, één van geest, en één van zin, samen met de bedoeling om het bewustzijn van de mensheid te verhogen en het bewustzijn van de antichrist van deze planeet uit te bannen.”
Hier zijn wij echt naar op zoek in dit tijdperk. Dit is het enige wat de oplossing brengt voor de problemen van de mensheid. Wat denken jullie dat er met het christendom gebeurd zou zijn als de Heilige Geest niet op de discipelen was neergedaald met Pinksteren, zodat elk van de discipelen en zelfs mensen die niet direct discipelen waren, door de Heilige Geest in staat werden gesteld om het Levende Woord te preken? Ik kan zeggen wat er gebeurd zou zijn als de Heilige Geest niet was afgedaald: Er zou niets gebeurd zijn. Het christendom zou nooit zijn uitgegroeid tot een wereldwijde beweging.
Dat geldt ook voor de leringen van de geascendeerde meesters tegenwoordig. Als de studenten van de geascendeerde meesters, degenen die zich de echte studenten noemen, niet één van hart bijeen willen komen, groeien de leringen van de geascendeerde meesters niet uit en worden ze niet net zo gewoon als het christendom tegenwoordig is.
Dit is een deel van een langere lering. Het hele dictaat kun je hier lezen.