Waarom vrouwen het christendom moeten veranderen

 

Geascendeerde Meester Kuan Yin, 22 maart 2008

Dit is een van de redenen waarom vrouwen in de hedendaagse cultuur meer invloed in de maatschappij moeten krijgen, vooral in de religie, vooral in de christelijke kerken. Zoals Moeder Maria heeft besproken, zijn er heel veel vrouwen de christelijke beweging in Amerika die het gevoel hebben dat hun rechten hen ontnomen zijn, die zich verbannen voelen door hun eigen religie omdat ze weten dat zij een belangrijker plek innemen; zij hebben een grotere rol in hun religie te spelen. Ze mogen dit echter uit traditie niet, van de leiders – die vast zijn komen te zitten en rigide zijn geworden en daarom niet willen veranderen.

De realiteit van het hedendaagse christendom is dat het een religie is die niet langer tegemoet kan komen aan de spirituele behoeften van de mensen tegenwoordig. De reden is dat het christendom is komen vast te zitten door een onevenwichtige toepassing van het Vaderelement. Daarom heeft die het praktische van de Moeder, het Goddelijke vrouwelijke, verloren en de enige manier voor de christelijke religie om hier uit te komen is dat ze zich openstelt om vrouwen een functie in de kerk te geven. En dit is een profetie die ik je zal geven: enkel de christelijke kerken die zich openstellen om vrouwen een functie in de kerk te geven zullen het de volgende decennia overleven. Anderen zullen inkrimpen tot een onbeduidende kerk.

Want enkel de vrouwen, de vrouwelijke invloed, hebben de praktische kennis om te weten hoe je tegemoet komt aan de spirituele behoeften van de mensen tegenwoordig, zodat zij de christelijke beweging kunnen veranderen in een beweging die relevant is voor de spirituele mensen van tegenwoordig omdat die juist tegemoet komt aan hun behoeften en het hen mogelijk maakt om spiritualiteit in hun dagelijkse leven toe te passen, zodat ze uit de sleur kunnen komen van de vervorming van de Vader – die God portretteert als een ver verwijderd wezen in de lucht.

Dit heeft geleid tot de situatie dat er een deling tussen de kerk en het dagelijkse leven bestaat, zodat je een paar uur naar de kerk gaat op zondag en jij wanneer je daarna de kerk uitgaat, in principe tegen God zegt: “Oké God, laat me de eerstvolgende zes dagen met rust en daarna kom ik wel terug.” En dit is niet de soort spiritualiteit die iets zal doen voor de mensen in het Aquariustijdperk. Want spiritualiteit moet iets worden dat je leeft in ieder aspect van jouw dagelijkse leven. Anders bloedt die gewoon dood, want die geeft je niet meer wat je nodig hebt in deze tijd, want dit is het tijdperk van spirituele vrijheid.

Spirituele vrijheid begrijpen
Spirituele vrijheid is niet iets wat bestaat als je naar de Himalaya’s reist en daar in een grot gaat zitten en geen wereldlijke verplichtingen hebt – in de veronderstelling dat je dan spirituele vrijheid hebt. Spirituele vrijheid is iets wat je verwerft wanneer je ieder aspect van je leven vergeestelijkt, zodat alles wat jij doet een uiting is van jouw spiritualiteit. En dan bezit je vrijheid in alle aspecten van jouw dagelijkse leven. Dat is spirituele vrijheid. Die verwerf je niet zolang er nog delingen bestaan – niet tussen kerk en staat, hoewel die deling ook afgebroken moet worden – maar, zolang er een deling bestaat tussen het kerkelijke leven en het dagelijkse leven, of zoals sommigen zouden zeggen: het echte leven.

In het echte leven erken je dat alles een uitdrukkingsvorm is van de Geest; alles is een uitdrukkingsvorm van het Oneindige zoals wij zeggen in het boek ‘The Art of Non-War’. Want laat me jullie ervan verzekeren dat de ‘The Art of Non-War’ een uiting is van de totaliteit van de geascendeerde meesters en de essentie van de meest universele boodschap die wij naar buiten wensen te brengen op dit specifieke moment.

Er is geen universelere uitdrukkingsvorm beschikbaar in het fysieke rijk van het bewustzijn dat nodig is om de mensheid uit het verleden naar het heden te brengen en naar de Gouden Eeuw van Saint Germain. Pas wanneer ze beslissen om elkaar niet de oorlog te verklaren maar het bewustzijn uit te dagen door het bewustzijn van niet-oorlog – door hun eigen oneindige oorsprong, hun eigen oneindige bron, hun eigen oneindige wezen, te accepteren – te accepteren dat zij de open deur zijn om het Oneindige naar deze eindige wereld te laten stromen – en alleen die stroom naar de eindige wereld zal de Gouden Eeuw manifesteren.

Dit is een deel van een langere lering. Het hele dictaat kun je hier lezen.