Vervolging is een deel van het pad naar Christusschap

 

Geascendeerde Meester Jezus, 30 maart 2013

Dit loopt parallel met alles wat jullie ervaren wanneer je fysiek geïncarneerd bent en wanneer je bij je Christusschap begint te komen. Het neemt natuurlijk niet de fysieke vorm aan dat je aan een houten kruis wordt genageld. Dit neemt wel een bepaalde vorm aan, maar misschien niet eens fysiek. Misschien word je in het emotionele rijk, het mentale rijk of het identiteitsrijk vervolgd en gekruisigd.

Er zal wat vervolging voorkomen, zelfs op fysiek niveau. Dit hoort bij de deal, wanneer je vrijwillig op aarde incarneert. Dat is al zo sinds de val van deze planeet en de eerste gevallen wezens die hier zijn geïncarneerd, zullen de Heilige Onschuldigen aanvallen. Zij zullen de lichtbrengers aanvallen, degenen die hun licht op de mensen laten schijnen, degenen die dat niet verbergen onder de voorwaarden die de gevallen wezens hebben vastgesteld

De gevallen wezens vormen een kracht op de aarde en in hun blindheid – hun spirituele blindheid – zijn ze zo hoogmoedig en arrogant dat zij geloven dat zij de macht over het leven op aarde bezitten. Zij geloven dat ze de Christus en het Christuslicht van deze planeet kunnen buitensluiten. Ik kwam tweeduizend jaar geleden om te bewijzen dat ze ongelijk hadden en ik heb dat ook bewezen omdat er destijds een groep gevallen wezens uit hun lichaam werd gehaald die hier nooit weer zal incarneren.

Een monumentale omslag in bewustzijn
Als je ziet hoe het Christusschap zich de laatste tweeduizend jaar heeft ontwikkeld, dan zie je dat dit niet miljoenen mensen heeft opgeleverd met hetzelfde niveau van Christusbewustzijn. Je denkt misschien wel dat, hoewel de gevallen wezens mij niet hebben gedood door mijn lichaam te doden, wel mijn voorbeeld hebben gedood; zij hebben de kerk gedood, de religie die beweert mij te vertegenwoordigen.

Ik zeg dat dit niet zo is, want er zijn nog de tienduizend, en de miljoenen meer die eraan toe zijn om in deze incarnatie Christusschap te manifesteren, die er steeds dichterbij komen. Sommigen hebben de leringen gevonden die wij door deze en andere boodschappers hebben gegeven. Sommigen weten het vanbinnen of zelfs door een leer die niet rechtstreeks door de geascendeerde meesters is gegeven.

De mensen beginnen te ontwaken en realiseren zich dat wij voor een monumentale omslag in bewustzijn op deze planeet staan en dat zij daarbij een rol spelen. Om die rol te vervullen moeten zij dat zelfgevoel transcenderen; zij moeten zichzelf, hun eerdere beperkingen en voorwaarden, transcenderen.

Dit is een deel van een langere lering. Het hele dictaat kun je hier lezen.