Vraag: Waarom kunnen de geascendeerde meesters buiten de conferenties om niet meer met ons communiceren en omgaan? Vooral wanneer we tegelijkertijd de technologie van het internet en een geïncarneerde boodschapper hebben. Waarom verzilveren ze deze unieke kans niet?
Antwoord van de Geascendeerde Meester Saint Germain, 2023 – Korea:
Het antwoord is dat je een boodschapper hebt die geïncarneerd is en dat houdt in dat hij beperkt wordt door tijd en ruimte en dat hij veel functies moet invullen. Er zit een limiet aan hoeveel hij kan doen. Natuurlijk zou er meer gedaan kunnen worden en in de toekomst zal dat misschien meer zijn, maar eerlijk gezegd, door de hoeveelheid leringen die we nu geven, zijn er veel mensen die geen tijd hebben om ze allemaal te lezen, zeker niet om ze te bestuderen en ze zich echt eigen te maken. De algemene ervaring voor veel mensen die de leringen vinden, is dat ze zich totaal overweldigd voelen door de hoeveelheid leringen die al door deze boodschapper zijn gegeven.
We moeten een bepaald evenwicht bewaren, de tijd van de boodschapper in evenwicht houden, de tijd van mensen in evenwicht houden en de mogelijkheid van de mensen in evenwicht houden om de leringen te internaliseren en te integreren en we doen dit op grond van onze beoordeling vanuit onze visie vanuit het geascendeerde rijk. Zoals je kunt zien, is er een fase geweest waarin we de boodschapper hebben opgedragen om websites te maken waarin niet wordt gezegd dat ze afkomstig zijn van de geascendeerde meesters, de websites Age of Higher Awareness, Explaining Evil en Higher Awareness Psychology. We hebben hem ook opgedragen om de YouTube-video’s te maken, wat een andere manier is om een breder publiek te bereiken. Dit alles kost tijd, het vereist aandacht en het is noodzakelijk om een fundamentele aanpak te hebben, omdat we in het verleden hebben gezien dat een boodschapper obsessief-dwangmatig kan worden om dit werk zo te doen dat die een burn-out krijgt. En deze boodschapper heeft dit tot nu toe kunnen voorkomen en we zouden graag willen dat hij dit syndroom van instorten en opbranden blijft vermijden.