Muziek voor de Gouden Eeuw

 

Vraag: Ik wil Saint Germain iets vragen. Er zijn enkele mensen muzikant onder de studenten van de geascendeerde meesters. Ze willen goede muziek maken in de Gouden Eeuw om de mensen te inspireren tot de Christusgeest of het Hogere Bewustzijn. Kun je enkele goede voorbeelden geven van muziek voor de Gouden Eeuw? Welke muziekstijl is geschikt in de Gouden Eeuw?

Antwoord van Geascendeerde Meester Saint Germain – Webinar Pasen 2024: Christus bevrijden:

In het algemeen is het een kwestie van energie kunnen voelen en we geven oefeningen om je op je hart te richten, om te voelen of het je energie verhoogt of verlaagt. Hetzelfde kun je doen met muziek. De muziek die productief is voor de Gouden Eeuw, om de Gouden Eeuw te brengen, is muziek die je energie verhoogt. Als je gevoelig bent, kun je het ook in de andere chakra’s leren voelen en het kan muziek zijn voor elk van de chakra’s, maar de vraag is of het je energie verhoogt of verlaagt.

Er bestaat geen specifieke muziekstijl voor. En natuurlijk is deze boodschapper geen muzikant en het is niet mijn bedoeling om hem te gebruiken om muziek voor de Gouden Eeuw te maken, omdat daar andere studenten van de geascendeerde meesters voor zijn en er zelfs mensen die geen student van de geascendeerde meesters zijn, die zich op deze muziek kunnen afstemmen; niet alleen van mij maar ook van andere meesters en die muziek fysiek kunnen manifesteren.

Als je geïnteresseerd bent in muziek, werk er dan aan om de energie te leren voelen. Als je het gevoel hebt dat je onderbewuste zelven hebt die dit blokkeren, werk daar dan aan, zeg de decreten en invocaties op om eventuele lagere energie in je energieveld te transmuteren en probeer dan je vibratie te verhogen zodat jij je kunt afstemmen op de meester waar je dichtbij staat zodat je deze muziek kunt brengen. Dit kan gewoon komen door inspiratie van binnenuit, van de Heilige Geest, van een bepaalde meester, maar ten eerste moet je de muzikale vaardigheden hebben en ten tweede het vermogen om energie te voelen en ten derde het vermogen om je af te stemmen op een geascendeerde meester. En veel mensen kunnen dat en veel mensen kunnen het ontwikkelen.