Mensen die een revolutie op de wereld teweeg kunnen brengen

 

Vraag: Als er studenten van de geascendeerde meesters zijn die hun geboortetrauma al hebben geheeld met behulp van de leringen die door Kim zijn gegeven, waarom is het dan nog steeds niet zichtbaar dat zij in de revolutionaire fase van hun Goddelijke plan zijn gekomen en hogere ideeën of innovatieve benaderingen tot uitdrukking brengen?

Antwoord van Geascendeerde Meester Jezus, webinar Pasen 2023

Het hangt ervan af wat je bedoelt met ‘zichtbaar’. Wat voor mentaal beeld projecteer je dat deze mensen op de wereld zouden moeten kunnen doen? Bedenk dan eens hoe moeilijk het voor iemand is om als individueel mens impact op de wereld te hebben.

Je moet er eigenlijk over nadenken dat het zelfs nadat jij je geboortetrauma hebt geheeld, enige tijd kan duren om te weten te komen wat jouw Goddelijke plan is en je in een positie te brengen waarin je dat ook kunt uitvoeren. Er zijn zeker mensen die aanzienlijke vooruitgang hebben geboekt en die zijn begonnen hun Goddelijke plan uit te voeren, maar je moet niet in een gemoedstoestand komen waarin je denkt dat er ineens een groep mensen zal komen die een revolutie op de wereld teweeg kan brengen. Dit zal niet door een kleine groep mensen gebeuren. Zoals we al vaker hebben gezegd, zal dat gebeuren wanneer heel veel mensen iets tot uitdrukking brengen. Heel veel mensen doen een klein beetje en veel mensen stellen hun geest open voor een bewustzijnsverandering.