De oorspronkelijke twaalf stammen van Israël

 

Geascendeerde Meester Moeder Maria, 16 juli 2006

Wanneer je naar het Midden-Oosten kijkt op basis van wat ik jullie heb verteld, dan zie je dat bepaalde perspectieven scherp en duidelijk worden. In de eerste plaats moet je beseffen dat het Midden-Oosten niet een van de heiligste plekken op aarde is. Jezus daalde niet af naar het Midden-Oosten omdat het een heilige plaats was, maar omdat het een van de minst heilige plekken op aarde was. Daarom wilde hij graag het licht te brengen waar de grootste duisternis heerste. Ook werden de leringen – ik moet misschien zeggen: de originele, zuivere leringen – van de Koran in het Midden-Oosten uitgebracht, juist omdat daar nog steeds grote duisternis heerste.

Waarom is het Midden-Oosten een plaats van grote duisternis? Omdat bepaalde levensstromen daar zijn geïncarneerd vanuit andere wereldsystemen en deze levensstromen hebben een lange geschiedenis van oorlog voeren met elkaar. Toen Jezus zei dat hij de verloren schapen van het huis Israël kwam redden, had hij het eigenlijk niet over de originele wortelrassen op planeet aarde. Jezus daalde af in het Midden-Oosten omdat hij zich had aangemeld om een tweeledige missie uit te voeren.

Een deel van Jezus’ missie, als hiërarch van het Vissentijdperk, is universeel en tijdloos wat een planetair fenomeen is. Dit was het Alpha-aspect van de missie van Jezus. Maar het Omega-aspect van de missie van Jezus was een specifiek probleem aanpakken dat zich in het Midden-Oosten concentreert, namelijk dat er twaalf groepen levensstromen op deze planeet mochten incarneren. Die levensstromen hadden echter al een lange geschiedenis achter de rug van oorlog voeren en met elkaar concurreren die veel verder teruggaat dan de aarde.

Deze levensstromen kwamen oorspronkelijk van een stelsel, een zonnestelsel, dat twaalf planeten had. Toen elk daarvan zich meer ontwikkelde, werden zij in toenemende mate star en raakten steeds bedrevener in het misbruik maken van het Ma-terlicht met de bedoeling om macht en controle te krijgen. Om dat te kunnen gebruikten ze het Ma-terlicht zelfs met de bedoeling om oorlogen te voeren en probeerden ze elkaar te vernietigen. Deze levensstromen verwierven technologie die geavanceerder was dan je tegenwoordig op planeet aarde kent. Zij waren in staat om van planeet naar planeet te reizen binnen hun eigen zonnestelsel. En op den duur begonnen ze aan interplanetaire oorlogen.

Dit heeft er uiteindelijk toe geleid dat het hele zonnestelsel zichzelf vernietigde. En hoewel veel van de meest starre levensstromen hun tweede dood tegemoet gingen, werd een aantal andere levensstromen over diverse melkwegstelsels en zonnestelsels verspreid. Toen ze op andere planeten incarneerden, zijn enkele van hen inderdaad gegroeid en hebben hun denkwijze getranscendeerd. Sommigen vielen toch weer terug in de oude patronen en gingen door met oorlog voeren. Op den duur mochten enkele levensstromen op een planeet in dit zonnestelsel incarneren, een planeet die nu is vernietigd, wat de asteroïdengordel heeft gevormd. Vertegenwoordigers van alle twaalf oorspronkelijke planeten mochten op aarde incarneren na de val van het vierde wortelras. Dit was de laatste kans voor deze levensstromen maar ook een kans voor de levensstromen op aarde die zo rigide waren geworden dat ze onbereikbaar waren.

Jezus heeft natuurlijk naar deze twaalf evoluties levensstromen verwezen als de twaalf stammen van Israël. Hoewel God deze levensstromen liefheeft, is het een illusie om te denken dat deze stammen, deze golven levensstromen – of het nu Joden of Arabieren zijn tegenwoordig – een bepaalde verdienste hadden of een bijzonder hoog spiritueel bewustzijn. In werkelijkheid was geen van hen in een heel hoge bewustzijnsstaat toen ze naar de aarde kwamen. Daarom waren zij de verdwaalde schapen van het huis van Israël. Als ze een hogere bewustzijnsstaat hadden gehad, dan zouden zij niet verdwaald zijn omdat zij dan geweten hadden wie zij waren als medeschepper met hun God.

Het Omega-aspect van Jezus’ missie was dat hij incarneerde in een specifieke situatie om rechtstreeks tegen de levensstromen te kunnen spreken die in het Midden-Oosten waren geïncarneerd en deze twaalf stammen vertegenwoordigden. Wanneer je de Bijbel goed leest, dan zie je duidelijk dat Jezus erkende dat zijn fysieke missie bepaalde beperkingen had. Hij kon bepaalde leringen juist niet geven toen hij was geïncarneerd, omdat de verdwaalde schapen van Israël in zo’n lage bewustzijnsstaat waren dat hij hen die krachtige leringen niet kon geven. Ze zouden die leringen onmiddellijk hebben gebruikt voor egoïstische doeleinden, zelfs om oorlog tegen elkaar te voeren. Jezus heeft de grote massa in parabels onderwezen, de massa’s waren de verdwaalde schapen van de twaalf stammen van Israël die twaalf evoluerende groepen waren die uit verafgelegen werelden kwamen.

Waar zijn de stammen tegenwoordig?
Wat hebben deze twaalf stammen gedaan met de leringen die Jezus hen heeft gegeven? Ik ben blij dat ik kan rapporteren dat een groot aantal levensstromen de laatste tweeduizend jaar oprecht pogingen heeft ondernomen om de leringen van Jezus te internaliseren. Daarom zijn een aantal van deze levensstromen voornamelijk in christelijke naties geïncarneerd; in de Verenigde Staten, Europa en in zekere mate ook in Zuid-Amerika. Ik moet echter ook noemen dat de meeste van die levensstromen nog niet hun rigiditeit hebben losgelaten. Daarom zie je dat ze de leringen van Jezus in een starre, dogmatische religie hebben veranderd, of het nu de katholieke kerk of de fundamentalistische of evangelische kerken in de Verenigde Staten zijn.

Dit toont natuurlijk aan dat veel van deze levensstromen de leringen van Jezus niet helemaal hebben geïnternaliseerd. Hoewel ze de afgelopen tweeduizend jaar duidelijk vooruitgang hebben geboekt, is dit nog niets vergeleken met waar ze in bewustzijn hadden moeten zijn om van het verleden bevrijd te worden en de hoogst mogelijke rol op deze planeet op zich te nemen. Die is dat ze universele zonen en dochters van God worden en hun oude manier van doen en hun oude geschiedenis en oorsprong helemaal loslaten. Dit is de enige manier die hen in staat stelt om zich te bevrijden van de patronen in hun verleden, de patronen die zich nu al tienduizenden jaren herhalen. Pas wanneer ze deze patronen volledig hebben overwonnen, zullen zij in staat zijn te transcenderen en naar een hogere sfeer van leren ascenderen.

Hoewel dit goed nieuws is, moet ik ook rapporteren dat een aantal levensstromen uit de twaalf stammen niet hun oude manier van doen en hun oude bewustzijnsstaat willen transcenderen. Deze levensstromen blijven in het Midden-Oosten incarneren. Ik zeg niet dat alle mensen die in het Midden-Oosten incarneren tot deze levensstromen behoren, want er zijn een paar die daar vrijwillig zijn geïncarneerd om tegenwicht te bieden aan de dichtheid van het bewustzijn van de oorspronkelijke twaalf stammen. Ik moet echter zeggen dat een significant aantal mensen in het Midden-Oosten juist daar incarneert omdat zij het bewustzijn niet hebben getranscendeerd dat Jezus tweeduizend jaar geleden kwam aanvechten. In feite zijn ze nog rigider geworden in deze bewustzijnsstaat.

Dit zie je natuurlijk aan de talloze oorlogen en conflicten waar het toe heeft geleid, niet alleen in de laatste tweeduizend jaar, maar ook veel verder terug in de geschiedenis. Ik kan natuurlijk zeggen dat het zand van het Midden-Oosten doordrenkt is met het bloed van ontelbare mensen, bloed dat verspild is tijdens gevoelloze en zinloze conflicten tussen levensstromen die zo gevangenzitten in het bewustzijn van competitie en oorlog dat zij zichzelf er niet van kunnen bevrijden.

Dit is een deel van een langere lering. Het hele dictaat kun je hier lezen.