Oproepen doen om ruimte weg te halen

 

Vraag: In de maandelijkse wake van Moeder Maria door vijfhonderd mensen om de geascendeerde meesters te helpen om oorlogen te stoppen staat herhaaldelijk in de invocatie om het mentale rijk te zuiveren dat we moeten vragen of Gautama Boeddha ruimte weghaalt bij de entiteiten, demonen, en gevallen wezens in het mentale rijk. De meeste studenten van geascendeerde meesters begrijpen een beetje wat het betekent wanneer wij het oordeel oproepen, maar willen de meesters alsjeblieft bespreken wat het betekent als we oproepen dat Gautama Boeddha ruimte weghaalt en wat het verschil is met het oordeel oproepen? En als het gepast is om het te vragen, zouden de meesters dan ook kunnen bespreken wat het effect tot dusver is van de oproepen om ruimte weg te halen uit het mentale rijk?

Antwoord van Geascendeerde Meester Moeder Maria, 2020 – Webinar Kiezen hoe de toekomst van Amerika eruit ziet:

Het oordeel is een concept dat de mensen al heel lang enigszins kennen en gaat terug tot Jezus die zei: “Ik ben gekomen om te oordelen.” Dit is een effect van de Christusgeest omdat de mensen die Jezus tegenkwamen, werden geoordeeld door de manier waarop ze hem behandelden. Hij kon ook op diverse manieren hun oordeel oproepen. Wij hebben studenten van geascendeerde meesters destijds in verscheidene dispensaties verteld dat je ook het oordeel van Christus kunt oproepen over diverse fenomenen, bepaalde gevallen wezens, bepaalde demonen en entiteiten. Je kunt zelfs het oordeel oproepen over mensen, maar dat is niet hetzelfde als voor demonen; het is de keuze die mensen krijgen om te kiezen tussen de Christusgeest en de geest van de antichrist, zodat zij hun manier van doen kunnen wijzigen.

Het is een hoger oordeel, wanneer je het weghalen van ruimte oproept, zouden we kunnen zeggen. Dit berust op het feit dat de rol van de Christus is om mensen de kans te geven om te kiezen tussen Christus en de antichrist. Mensen die worden omgeven door de denkwijze van de antichrist, kunnen die keuze niet maken omdat zij Christus nooit zijn tegengekomen; zij zien niet dat er een alternatief is, zij hebben alleen maar het referentiekader van de antichrist. Het oordeel van Christus geeft hen dat referentiekader. Je kunt dat zelfs gevallen wezens bieden, maar demonen en entiteiten niet omdat zij zich niet bewust zijn van zichzelf en daardoor geen echte keuze kunnen maken, maar je kunt wel het oordeel van Christus oproepen omdat dit ons een bepaald gezag geeft om in ieder geval een paar van hen te verwijderen.

De functie van de Boeddha is bepaalde fenomenen de ruimte te geven. Met andere woorden, op het laagste niveau zouden we kunnen zeggen dat er een atoomwapen in de ruimte bestaat, maar om iets in de ruimte te laten bestaan, moet er ook de ruimte zijn om het te kunnen openbaren. Bepaalde vormen kunnen zich niet fysiek manifesteren omdat er geen ruimte voor is. Dit komt gedeeltelijk omdat de Boeddha dit niet toestaat en gedeeltelijk omdat het collectieve bewustzijn bepaalde vormen niet heeft gemaakt. Wanneer we door het emotionele, mentale en identiteitsrijk gaan, moet er ook ruimte voor een demon of entiteit zijn om te bestaan, er moet bijvoorbeeld ruimte zijn om een vorm in het emotionele rijk te laten bestaan, en je kunt oproepen dat die ruimte wordt verwijderd.

Natuurlijk gebeurt dit allemaal in overeenstemming met een heel erg ingewikkelde berekening die alles te maken heeft met de vrije wil van de meeste mensen op aarde. Nogmaals, de mensen moeten de gelegenheid krijgen om te ervaren wat zij willen scheppen, en soms betekent dit dat je oproepen kunt doen dat een bepaald demon wordt weggehaald, maar dat kan dan niet helemaal omdat mensen de denkwijze die dit demon heeft gevormd en in stand houdt, niet willen loslaten. Het kan wel minder sterk worden, zodat de mensen zich er gemakkelijker van kunnen bevrijden, maar het kan niet helemaal.

Het effect van jullie oproepen kun je heel moeilijk in lineaire woorden uiten omdat het moeilijk is om jullie deze concepten te geven, maar ik kan wel zeggen dat de effecten van de oproepen door studenten in deze dispensatie significant zijn. En de effecten van de oproepen van studenten in eerdere dispensaties waren ook heel erg significant. De wereld zou er heel anders uitzien als veel van die studenten door de jaren heen niet de decreten en de oproepen hadden gedaan en bereid waren geweest om die inspanning te leveren.

De oproepen om de ruimte te verwijderen die alleen in deze dispensatie is gegeven, heeft een doorslaggevend effect gehad, maar wel binnen de context van vrije wil en ze hebben het mensen gemakkelijker gemaakt om zich van die demonen, de collectieve entiteiten en de denkwijze die erachter zit, te bevrijden.