Geascendeerde Meesters conferentie maart 2027, Nederland

 

Van Vrijdag 12 maart om 09:00 uur – zondag 14 maart 2027 om 21:00 uur

• Deuren open: 8:30 uur elke dag.
• Hotel naar vergaderruimte: Een korte wandeling van 5 minuten.

De conferentie vindt plaats in het Nationaal Tennis Centrum (NTC) De Kegel, Amstelveen.

Klik op deze link om te registreren of neem deze link over:

https://fienta.com/ascended-master-conference-march-2027-holland?aea0c4c21954cecc59d45e0675a59fac

Met grote vreugde kondigen wij de volgende Geascendeerde Meesters Conferentie in Nederland aan.

In 2021 brachten de Geascendeerde Meesters, via Kim Michaels, leringen naar voren over het thema “Naar Gouden eeuw Relaties.” Deze leringen boden een nieuw perspectief op menselijke relaties—een perspectief dat verder gaat dan controle, verwachtingen, afhankelijkheid en de noodzaak om gelijk te hebben, richting relaties die geworteld zijn in innerlijke vrijheid, onvoorwaardelijke liefde en een groter bewustzijn.

In maart 2027 bouwen we voort op deze basis met een nieuw thema:

Balans vinden in relaties

Naarmate we ons beginnen te bevrijden van oude patronen en conditionering, rijst er een diepere vraag: Hoe vinden we balans in onze relaties vanuit een hogere bewustzijnsstaat?

Hoe kunnen we trouw blijven aan onszelf terwijl we echt open zijn voor een ander? Hoe vinden we harmonie tussen geven en ontvangen, vrijheid en verbinding, individualiteit en eenheid, spreken en luisteren, menselijke liefde en goddelijke liefde?

Deze vragen zijn voor ons allemaal zeer relevant. In plaats van er alleen mee te worstelen, worstelen we bewust met hun realiteit naarmate ons bewustzijn groeit.

De conferentie van 2027 nodigt ons uit om te verkennen wat het betekent om bewust relaties te co-creëren vanuit een hoger perspectief—verbindingen die zowel onszelf als anderen in staat stellen te gedijen in vrijheid, liefde en bewustzijn.

Deze conferentie vindt plaats in een jaar dat gewijd is aan de Derde Straal, die verbonden is met het hartchakra en een diepgaande dimensie aan ons thema toevoegt. Het hart is waar tegenstellingen smelten in harmonie, en waar we leren met elkaar om te gaan vanuit een plek van onvoorwaardelijke liefde en hoger begrip.

Balans vinden in relaties nodigt ons uit om de volgende stap te zetten: van het bevrijden van oude patronen van onze relaties naar actief het creëren van verbindingen die onze persoonlijke groei, onze vrijheid en de manifestatie van het Gouden Tijdperk echt ondersteunen.

Conferentieschema | Vrijdag–zondag

   9:00 – 12:30  Sessie 1
12:30 – 14:00  Lunchpauze
14:00 – 17:30  Sessie 2
17:30 – 19:00  Dinerpauze
19:00 – 21:00  Sessie 3

De conferentie zal in het Engels zijn.

Tickets

  • Early Bird ticket: € 460,00
  • Te koop tot donderdag 31 december 2026
  • Regulier ticket € 475,00
  • Te koop tot zondag 28 februari 2027

Alle kosten omvatten een 3-daagse conferentie-toegang en lunch en diner. Koffie, thee en water zijn beschikbaar van 8:30 uur tot 21:15 uur

Betaalmethoden: Visa, MasterCard, American Express, Maestro, Union Pay, Apple Pay, PayPal, Google Pay, Revolut wereldwijd, iDEAL.

1. Conferentielocatie: NTC Amstelveen

De conferentie vindt plaats in het National Tennis Center (NTC) De Kegel in Amstelveen, Noord-Holland, gunstig gelegen nabij Amsterdam Airport Schiphol (www.ntcdekegelamstelveen.com)

Het NTC is gelegen in een rustige, groene omgeving en biedt een ideale sfeer voor onze conferentie. De locatie is gemakkelijk bereikbaar met de auto en het openbaar vervoer en biedt gratis parkeren op het terrein.

Navigatietip: De conferentielocatie en het nabijgelegen hotel maken beide deel uit van het grotere Park de Kegel Amstelveen-complex, waar verschillende gebouwen hetzelfde straatadres hebben. Om nauwkeurige aanwijzingen te garanderen, raden we aan om “Park de Kegel Amstelveen” (parkeergarage conferentiecentrum) of “Grand Hotel Amstelveen” (parkeerhotel) in je navigatie-app in te voeren.

2. Accommodatie | Hotelkamers

We hebben een speciale promotieprijs onderhandeld met Grand Hotel Amstelveen, een luxueus viersterrenhotel dat gunstig dicht bij de NTC ligt. Het hotel biedt ruime kamers met bad, aparte douche, toilet, airconditioning en minibar (koelkast). Website: https://www.grandhotelamstelveen.com/

Op verzoek van het hotel worden de promotietarieven, niet online gepubliceerd. Ze worden alleen per e-mail gedeeld met deelnemers die serieus overwegen een reservering te maken.

Het speciale conferentietarief is beschikbaar voor boekingen binnen een periode van 21 dagen rond het evenement, als u uw verblijf wilt verlengen voor een vakantie in Nederland. Je kunt je exacte reisdata kiezen, zolang ze de kerndata van de conferentie bevatten. Dit promotietarief kan worden geboekt tot en met woensdag 17 februari 2027.

U bent natuurlijk ook vrij om naar eigen keuze accommodatie te regelen.

Voor informatie over de tarieven en hoe u een reservering kunt maken, kunt u ascendedmastersholland@gmail.com mailen met “hoteltarieven” als onderwerpregel.

Om de huisvestingskosten te verlagen, kunnen deelnemers opnieuw kiezen om een kamer te delen met een andere conferentiedeelnemer, zoals ook in 2025 mogelijk was. Zowel tweepersoons- als driepersoonskamers zijn beschikbaar.

Als je geïnteresseerd bent om een kamer te delen, stuur dan een e-mail naar ascendedmastersholland@gmail.com met “kamers delen” als onderwerpregel.

3. Activiteiten

OPENINGSDINER: Harten verbinden | Donderdag 11 maart, 18:00 – 21:30
Voordat de conferentie officieel begint, nodigen we u uit om samen een warme en heerlijke avond met ons te beleven. Dit diner is de perfecte gelegenheid om in vrede aan te komen, je mede-deelnemers te ontmoeten en verhalen te delen terwijl we ons hart voorbereiden op het weekend dat voor ons ligt. Laten we er een gezellige, vreugdevolle en memorabele start van onze tijd samen van maken!

  • Prijs: €33 per persoon
  • Inbegrepen: Een heerlijke maaltijd en twee drankjes

VOLENDAM DAGTOCHT | Maandag 15 maart, 9:00 tot 20:30 uur

All-inclusive: €144 per persoon
Wat inbegrepen is: vervoer, lunch en diner, drankjes en een paar verrassingen!

Na onze conferentie nodigen we u uit om samen met ons een speciale dag de charme en tradities van Nederland te beleven!

Kom en ervaar samen met ons de warmte, schoonheid en authentieke charme van Nederland. Geniet van de pittoreske schoonheid van een historisch vissersdorp, ervaar de vredige sfeer van het Nederlandse platteland en de waterwegen, en ontdek enkele van de unieke tradities die dit kleine maar opmerkelijke land hebben gevormd.

Dit is een prachtige gelegenheid om betekenisvolle momenten te delen en te genieten van het eenvoudige plezier van samen zijn in een ontspannen en gastvrije sfeer.

We kijken ernaar uit om deze speciale dag met jullie te delen!

4. Dieetvoorkeuren

Als je dieetwensen, allergieën of bepaalde voorkeuren hebt (gluten, veganistisch of vegetarisch), stuur dan een e-mail naar: ascendedmastersholland@gmail.com, met “dieetvoorkeuren” als onderwerpregel.

5. Toegankelijkheid & Openbaar Vervoer

Reizen vanaf Schiphol Airport

Met de bus: Je kunt Grand Hotel Amstelveen bereiken vanaf Amsterdam Airport Schiphol in ongeveer 35 minuten via een directe verbinding. Neem buslijn 199 richting ‘Amstelveen Busstation’ vanaf het perron B5/B7. De bus rijdt normaal gesproken elke 30 minuten (op het uur en op het halfuur). Stap uit bij de bushalte ‘Nesserlaan’, die op slechts 2 minuten loopafstand van het hotel ligt.

Per taxi: Een taxirit vanaf de luchthaven duurt ongeveer 15 tot 20 minuten en kost ongeveer €45.

Betalen voor openbaar vervoer (OVpay)

Het openbaar vervoer in heel Nederland gebruikt een contactloos betaalsysteem genaamd OVpay. Je hoeft geen aparte tickets te kopen; je kunt eenvoudig in- en uitchecken bij de kaartlezers met je fysieke creditcard, pinpas, smartphone of smartwatch (met ondersteuning voor Visa, Mastercard, Maestro of V PAY).

Om te controleren of uw kaart compatibel is en meer te weten te komen over hoe het werkt, bezoek dan de officiële OVpay Guide of de GVB Customer Service Page.

Laatste opmerking: Soms belanden e-mails die vanaf ons account worden verstuurd in de spammap. Zorg ervoor dat je die map ook controleert.

Als je vragen hebt, aarzel dan niet om een e-mail naar ascendedmastersholland@gmail.com te sturen.

Je organisatieteam: Petra, Noah, Mahyar, Andreas.

We kijken ernaar uit u welkom te heten op de conferentie! ❤️