Geascendeerde meester Moeder Maria, 28 januari 2004
Het doel van mijn verhandeling is jullie de hoogste realiteit te laten zien dat de titel Moeder van God een universele titel en een universeel ambt is. Als Moeder van God ben ik de moeder van alle kinderen van God. Ik ben de moeder van alle mensen ongeacht hun huidskleur, hun geboorteplaats of hun religie. Daarom kan ik niemand mijn lievelingetje laten zijn en omdat alle mensen voor God gelijk zijn, geldt dat ook voor de Moeder van God natuurlijk. Zij kan niet sommige kinderen op grond van oppervlakkige, uiterlijke kenmerken afkeuren. De uiterlijke verschillen zijn nooit door God geschapen. Zij werden uitsluitend gevormd door de betrekkelijkheid van het menselijke bewustzijn, de dualistische geest zelf.
Als Moeder van God kan ik mij niet veroorloven om me door deze lagere bewustzijnsstaat te laten beïnvloeden en daarom ben ik de universele Moeder van al het leven. Ik hoop dat de mensen met een open geest en hart kunnen inzien dat de titel Moeder van God niet uitsluitend voor christenen of katholieken is. Ik heb alle mensen lief ongeacht hun religie op de wereld.
Op dezelfde manier bekleedt mijn zoon Jezus het ambt Verlosser, het ambt Zoon van God en dat is ook een universeel ambt. Als je eerlijk bent, zie je dat Jezus niet gekomen is om een sektarische religie te beginnen die alle niet-leden zou buitensluiten zoals de joodse religie in zijn tijd alle niet-joden buitensloot. Lezen jullie niet in de Bijbel dat Jezus voortdurend de Joden aanviel die bevooroordeeld waren en hun religie als wapen gebruikten om anderen af te keuren? Zien jullie niet dat Jezus voortdurend zijn hand reikte naar de mensen die als buitenstaander beschouwd werden door de elitaire joden in Jeruzalem, de mensen die zichzelf als Gods uitverkoren volk beschouwden? Jezus reikte onophoudelijk de hand naar de melaatsen, de belastinginners, de Samaritanen, de Romeinen en ieder ander die als paria werd beschouwd door mensen die dachten dat zij beter dan alle anderen waren.
De Goddelijke Moeder Oost en West
Wanneer je beseft dat mijn ambt universeel is, dan begrijp je ook dat ik mij, hoewel ik hoofdzakelijk in het westen vereerd word, niet beperk tot het westelijk halfrond of de christelijke religie. In werkelijkheid ben ik veel meer dan de vertegenwoordiger van de Goddelijke Moeder zoals ik werd beschouwd tijdens mijn incarnatie als Maria, de moeder van Jezus.
Er bestaat trouwens ook een ambt Goddelijke Moeder voor het oostelijke deel van deze planeet en er is ook een vertegenwoordiger van de Goddelijke Moeder die dat ambt bekleedt. Ze wordt in het oosten vereerd als de Godin Kuan Yin, de Moeder van Barmhartigheid. Ik kan jullie verzekeren dat Kuan Yin ook net als ik lid is van de geascendeerde meesters. Er is geen concurrentie in de hemel en Kuan Yin en ik zijn daarom collega’s en zusters in de geest. We zijn twee vertegenwoordigers van de Goddelijke Moeder en we werken samen om de ware eenheid van hart tot stand te brengen die deze planeet zal veranderen.
Zoals mijn zoon Jezus op deze website heeft uitgelegd, is hij wel degelijk een aantal keren naar het oosten gereisd in de zeventien jaar waarin er in de christelijke Bijbel niets over hem vermeld wordt. Hij heeft dit gedaan omdat hij wist dat hij tot het universele ambt Verlosser van alle mensen benoemd zou worden. Daarom mocht hij zijn inzichten in God niet tot de joodse religie beperken. Hij reisde daarom naar het oosten om de tijdloze universele leringen te bestuderen die door verscheidene oosterse religies naar buiten zijn gebracht. Mijn zoon Jezus had de initiaties in de oosterse religies nodig om te leren de materie zelf te beheersen. In feite hebben deze initiaties eraan bijgedragen dat hij de wonderen kon verrichten die hij tijdens zijn missie in Galilea heeft verricht.
Wanneer je een bepaald niveau van spirituele verworvenheid bereikt, laat je de kunstmatige indelingen door de menselijke geest achter je en begin je het universele pad naar God terug te lopen. Daarom laat je geen middel onbeproefd en je bent bereid elk hulpmiddel te gebruiken dat God heeft gegeven om jou op je spirituele pad te helpen. Het maakt niet uit of dit hulpmiddel van het oostelijk halfrond komt of van het westelijk halfrond, of van een of andere religie, of zelfs uit de wetenschap. Je gebruikt elk hulpmiddel dat je nodig hebt om de volgende stap op je spirituele pad te zetten en hogerop te komen.
Ik heb jullie een lange uitleg gegeven in een poging om jullie voor te bereiden op het uitbrengen van een nieuw hulpmiddel dat ik jullie vandaag wil geven. Ik geef jullie dit hulpmiddel gedeeltelijk omdat het heel erg nodig is, zowel voor jullie eigen spirituele groei als het herstel van het spirituele evenwicht op planeet aarde. Ik geef jullie dit hulpmiddel ook als beloning aan degenen die plechtig beloofd hebben de Wonderrozenkrans dagelijks op te zeggen.
Dit is een deel van een langere lering. Het hele dictaat kun je hier lezen.